Komunikacija profesori - učenici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za kraj...

4 posters

Go down

Za kraj... Empty Za kraj...

Komentar  eduBA 08.06.09 10:16

Dragi moji ucenici,
Cini mi se da je ovakav (forumski) nacin komunikacije imao svoju svrhu i da vam je olaksao bar dio "ucenickog zivota" tokom ove skolske godine.
Pregled sadrzaja naseg podforuma (informatika I) ce ostati i tokom raspusta, ali nece biti dostupni linkovi do objavljivanih materijala. Ako vam, iz bilo kojeg razloga, zatreba nesto od tih materijala ostavite post pa cu vam ih poslati.
Zelim da znate da mi je bilo zadovoljstvo saradjivati s vama, iako smo mogli i vise i bolje Smile.
Ugodan raspust!!


Dodatak:
za one koji zele uraditi i ostale dijelove demo verzije ECDL testa (mi smo probali modul VII na zavrsnoj vjezbi), evo link...

http://ates.ecdl.hr/atesdemo/user/available_exams.aspx
eduBA
eduBA

Broj komentara : 51
Join date : 2008-02-24

Na vrh Go down

Za kraj... Empty Re: Za kraj...

Komentar  Adaa* 08.06.09 21:53

Profesorice,
nama je bilo super ! Samo, moram Vam reci...
Vjezbe za Word i Excel...joj ! Kako smo se bojali !!!!!!!!!

Uglavnom, mislim da govorim u ime svih (sada vec bivsih) prvacica kada kazem-da nam je bilo i vise nego dobro !
Da ne pametujem, kada god nas trebate, i mi smo tu za Vas !
Pozdrav Smile I love you I love you I love you I love you I love you flower

Adaa*

Broj komentara : 2
Join date : 2009-06-08

Na vrh Go down

Za kraj... Empty Re: Za kraj...

Komentar  eduBA 08.06.09 22:25

Smile Smile Smile
Drago mi je da vam je bilo dobro, iako .... sta uopste znaci za vas "dobro"?! Laughing scratch
A dobro je .... kad dobijem iskrene komentare, jer mi oni mogu pomoci u reorganizaciji nastave iduce godine. Voljela bih znati zasto ste se bojali vjezbi u Word-u i Excel-u?
Zahvaljujem na povjerenju i podrsci i ... zvacu vas da study i study i study @
eduBA
eduBA

Broj komentara : 51
Join date : 2008-02-24

Na vrh Go down

Za kraj... Empty Re: Za kraj...

Komentar  Adaa* 09.06.09 20:21

eduBA (citat):Smile Smile Smile
Drago mi je da vam je bilo dobro, iako .... sta uopste znaci za vas "dobro"?! Laughing scratch
A dobro je .... kad dobijem iskrene komentare, jer mi oni mogu pomoci u reorganizaciji nastave iduce godine. Voljela bih znati zasto ste se bojali vjezbi u Word-u i Excel-u?
Zahvaljujem na povjerenju i podrsci i ... zvacu vas da study i study i study @

Nama "dobro" znaci da smo se ismijali do suza sa Vama! albino Necemo komentarisati plan i program, ne gledamo taj dio, vec jednostavno cas-i Vas odnos prema nama!
Mozda kada budemo bili 4 razred shvatimo da li je to bio strah, ili nesto sasvim drugo! Stoga... Embarassed

Zovite, zovite profesorice!!!! Smile

Adaa*

Broj komentara : 2
Join date : 2009-06-08

Na vrh Go down

Za kraj... Empty komentar :)

Komentar  miciii 09.06.09 20:28

i meni je bilo super na casovima Very Happy Very Happy ja sam jos uvijek da bude vise casova sedmicno Very Happy Very Happy ostat cu pri tom misljenju pa neka govori ko sta hoce Very Happy veliki pozdrav svima a pogotovo vama profesorice !!
lijepo provedite svi raspust pa se vidimo u septembru a mozda i na raspustu Very Happy Very Happy


POZDRAV Basketball I love you Smile Smile

miciii

Broj komentara : 2
Join date : 2009-05-24
Age : 31
Mjesto : Sarajevo,Bjelave

Na vrh Go down

Za kraj... Empty Re: Za kraj...

Komentar  JaNa 11.06.09 22:53

Ma nama je bilo super razrednice!

Ponekad alo osirno gradivo ali ste Vi to koliko toliko olaksali i HVALA VAM
Very Happy
ljepo se provedite na raspustu i uzivajte Laughing
Jana

JaNa

Broj komentara : 16
Join date : 2009-03-14

Na vrh Go down

Za kraj... Empty Re: Za kraj...

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu