Komunikacija profesori - učenici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

5 posters

Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

Komentar  eduBA 14.05.09 10:04

Sadržaj teme "Internet - osnovni pojmovi" se moze preuzeti sa adrese www.obala.edu.ba/stranice/prvi_razred/internet.pdf
eduBA
eduBA

Broj komentara : 51
Join date : 2008-02-24

Na vrh Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty Re: Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

Komentar  JaNa 15.05.09 10:10

Razrednice!
ja sam pokusala preuzeti ovaj dokument sa date stranice da pogledam o cemu se radi i onda mi se otvori adobe acrobat prof..... ali nema dokumenta,, Crying or Very sad Question Very Happy

Shocked

JaNa

Broj komentara : 16
Join date : 2009-03-14

Na vrh Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty Re: Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

Komentar  eduBA 16.05.09 12:51

Ne znam u cemu je problem .... mnogi su vec koristili materijal Sad. Poslat cu ti mailom
eduBA
eduBA

Broj komentara : 51
Join date : 2008-02-24

Na vrh Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty Re: Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

Komentar  Dug 19.05.09 11:58

Hvala.
Sad ne moram da listam svesku =)
Dug
Dug

Broj komentara : 5
Join date : 2009-04-23
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Na vrh Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty Re: Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

Komentar  eduBA 20.05.09 9:00

Dug (citat):Hvala.
Sad ne moram da listam svesku =)

Materijale treba prepisati u svesku ... pa je kasnije listati Smile
eduBA
eduBA

Broj komentara : 51
Join date : 2008-02-24

Na vrh Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty NE IDE !

Komentar  LaFac : ) 20.05.09 22:01

Arijana Mozda nemas adobe pa ne mozes procitati Onaj fajl za zadacu.. a sto je najtuznije nemam ga ni ja ! pa da se ja samo tuspasim .. imate jos jednog novog Clana ! pozz za sve !!



by saNdrOoo

LaFac : )

Broj komentara : 1
Join date : 2009-05-20
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Na vrh Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty Re: Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

Komentar  miciii 24.05.09 15:20

Evo i ja sam vam se pridruzila Very Happy Very Happy

Profesorice,rekli ste da ce na forumu biti zadaca,tacnije drugi dio zadace od lekcije "Elektronska posta E-mail" a nema je ili je ja ne vidim ..

Veliki pozdrav svima

Muamera I1 Basketball Smile

miciii

Broj komentara : 2
Join date : 2009-05-24
Age : 31
Mjesto : Sarajevo,Bjelave

Na vrh Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty Re: Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

Komentar  eduBA 25.05.09 9:53

Zao mi je sto nisam vidjela zadnji post ... konekcija mi nije bila u funkciji tokom vikenda ...
Javite mi se u skoli
poz
eduBA
eduBA

Broj komentara : 51
Join date : 2008-02-24

Na vrh Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty Re: Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

Komentar  JaNa 29.05.09 16:45

Mozda je to u pitanju Sandro ali jos neki dokumenti su bili sa istim programmom i uspjevalo mi je Question ne znam sta je u pitanjiu Crying or Very sad .................pozzzzzzzz Cool
i Sandro WELCOME..... cheers Very Happy

JaNa

Broj komentara : 16
Join date : 2009-03-14

Na vrh Go down

Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike Empty Re: Internet - osnovni pojmovi - materijali za ucenike

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu