Komunikacija profesori - učenici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antivirusom provit virusa!!!!

+3
eduBA
mecko
Vehbija
7 posters

Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Vehbija 14.04.09 21:45

Trenutno se nalazim u dilemi i zelio bih od vas da mi kazete koji je za vas najbolji Antivirus i Spywear.
Od koliko je meni poznato i koliko sam ja koristio to su bili "Norton"anti virus i "Avast" pa eto ako mozete da podjelite vase misljenje sa mnom hvala! afro afro afro afro
Vehbija
Vehbija

Broj komentara : 3
Join date : 2009-03-31

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  mecko 17.04.09 0:20

dobar je i ovaj AVG pa vidi afro afro
mecko
mecko

Broj komentara : 1
Join date : 2009-04-05
Age : 30
Mjesto : tusila

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  eduBA 17.04.09 20:40

Ja sam koristila i Norton i Avast i AVG ... a trenutno koristim Avira Antivirus ... i dobar mi je.
eduBA
eduBA

Broj komentara : 51
Join date : 2008-02-24

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Guven 18.04.09 12:55

Casperski!!!!!!! What a Face What a Face afro afro afro afro sunny sunny king queen queen king king
Guven
Guven

Broj komentara : 7
Join date : 2009-03-09

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Ismar 20.04.09 22:15

NOD eset definitivno! Twisted Evil
Ismar
Ismar

Broj komentara : 9
Join date : 2008-09-10

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Mirza :D 22.04.09 21:35

nista protiv pitanja al vehbija dragi ovo je za nastavu Very Happy preporuka NOD32
Mirza :D
Mirza :D

Broj komentara : 3
Join date : 2009-03-04
Age : 30
Mjesto : Sarajevo :D

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Dug 23.04.09 22:06

Evo i moj prvi komentar

Posto sa anti-virusima se igram neko duze vrijeme mozda bi trebao svoja saznanja i iskustva podijeliti sa ostalima.

Avast ---- iskreno bezveze anti-virus , usporava PC , i ako hocete da crackujete nesta on to vidi kao virus sto postane veoma dosadno, i nije u stanju da otkrije jace viruse, barem je tako kod mene bilo, samo je dobro to sto je besplatan

Norton Anti-Virus
---- Veoma usporava PC, jedino ako imate dosta RAMa nece vam stopati, njega sam probavao na 512 RAMa, dugo sam cekao i stopao je PC, inace veoma dobar anti-virus, nije besplatan moze se naci trial , dalje ili kupi karticom ili nadi orginal, a mogu i torenti Very Happy www.mininova.org.

Kasperesky Anti-Virus
---- Jedan od najboljih anti-virusa koje sam ikada vidio, nazalost oni daju neke license koje vremenom isteknu, ja sam imao srece jednom i dobio licenzu koja je trajala godinu dana, moram reci da PC nije imao nikakvih problema za to vrijeme, poslje sam se mucio sa ostalima, iako kad skenira PC malo ga uspori , veoma je efikasan , tako da virusi nece moci prici vasem PC-ju Smile , licenza kosta naravno , torenti bezveze jer sljedeci update blokiran vam serial

AVG Anti-Virus ---- Njega koristim vec duze vrijeme, odlican anti-virus samo sto i oni vremensku licenze daju kao sto i Kasperesky i Norton, ali zato ima AVG FREE verzija, znaci dozivotna licenza te je besplatan, ali nema sve opcije kao pravi AVG, tako da sam se ja koristio torentima, slaba im je zastita od onih koji im kopiraju i salju seriale jer na meni nije proradilo meni su update trebali stati 10 marta , sto se nije desilo, samo mi izbaci link kako koristim ilegalni i to je to, torrents for the win =) www.mininova.org. Very Happy

NOD 32 ---- Dobar anti-virus, za njega ima neki mod koji omogucava da trial nikad ne istekne, koristio sam ga neko vrijeme dok mi trojanac nije hackovo password i nod je postao beskoristan =)


Znaci ovdje mozemo vidjeti da AVG je najbolja opcija ako necete da trosite vrijeme ni pare, on ima anti spyware, firewall , antiroot i sve ostalo sto vam je potrebno, ako zelite da vam nadem link torenta , javite mi =)

Ali to ne znaci da Kasperesky nije bolji xD
Jer i on ima sve sto i AVG, tako i Norton.

Ako vas bas interesuje neki spyware i firewall ponovo javite mi(jecam docadan xD), ima legalnijih nacina da se dode do pojedinacnih anti-virusa, anti-spyware i firewall.

NPR.
AVG FREE, Spyware Terminator(to sam ja davno koristio i bio je dobar), Comodo Firewall

Za ciscenje i popravljanje registra , koristiti Registry Mechanic(torrenti for the win)
Dug
Dug

Broj komentara : 5
Join date : 2009-04-23
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Ismar 26.04.09 0:42

Slazem se sa Dugom... What a Face
Ismar
Ismar

Broj komentara : 9
Join date : 2008-09-10

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Dug 26.04.09 1:25

Very Happy napokon neko procitao xD
Dug
Dug

Broj komentara : 5
Join date : 2009-04-23
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Vehbija 27.04.09 15:20

mislim da je Dug sve rekao affraid affraid affraid lol!
Vehbija
Vehbija

Broj komentara : 3
Join date : 2009-03-31

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Dug 27.04.09 16:15

Ma nemojte mi zamjerit ja volim da spamam =)

Usput mozda bi mogli ovo stavit pod sticky i lockovat xD
Dug
Dug

Broj komentara : 5
Join date : 2009-04-23
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Na vrh Go down

Antivirusom provit virusa!!!! Empty Re: Antivirusom provit virusa!!!!

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu